Granulinių katilų montavimas, remontas ir aptarnavimas

Visus darbus atliekame profesionaliai ir kokybiškai, naudodami tik aukštos kokybės medžiagas ir įrangą. Mūsų komanda turi didelę patirtį šioje srityje ir gali užtikrinti, kad Jūsų granulinis katilas veiks efektyviai ir patikimai.

Paslaugos:
Spustelėkite čia

  • Naujo granulinio katilo montavimas ir prijungimas
  • Esamo granulinio katilo remontas ir modernizavimas
  • Kaminų, šildomų grindų ar kitų šildymo sistemų montavimas su granuliniu katilu
  • Kaminų ir dūmtraukių montavimas
  • Granulinio katilo valymas ir priežiūra
  • Avarinių situacijų sprendimas ir pagalba
  • Konsultacijos klientams apie granulinių katilų techninį aptarnavimą ir naudojimą

Šilumos siurblių vanduo-oras montavimas, remontas ir aptarnavimas

Siūlome šilumos siurblių vanduo-oras remontą, montavimą ir aptarnavimą. Mūsų patyrę specialistai greitai ir kokybiškai atliks bet kokio sudėtingumo darbus su jūsų siurbliu. Taip pat siūlome periodinį siurblio techninį aptarnavimą, kad užtikrintume jo ilgalaikį veikimą. Jei turite kokių nors klausimų ar norite užsakyti paslaugas, kreipkitės į mus telefonu ar el. paštu. Esame pasiruošę Jums padėti bet kuriuo metu!
Spustelėkite čia

Papildomi santechnikos ir šildymo darbai

Įmonė siūlo papildomus santechnikos ir šildymo įrengimo darbus visoje Lietuvoje. Mūsų profesionalūs specialistai atliks įvairius darbus, tokius kaip vamzdynų montavimas, radiatoriaus keitimas, grindų šildymo sistemos diegimas ir kt.

Taip pat siūlome patarimus ir konsultacijas dėl efektyviausio šildymo sprendimo jūsų namuose ar būste. Mūsų darbai atliekami greitai, kokybiškai ir už konkurencingą kainą. Jei turite kokių nors klausimų ar norite užsisakyti mūsų paslaugas, nedvejodami susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. Suteiksime jums geriausią pasiūlymą ir pasirūpinsime, kad jūsų namuose būtų šilta ir jauku.
Spustelėkite čia

Susikurkite interneto svetainę arba internetinę parduotuvę su „Mozello“.

Greitai, lengvai, be programavimo.

Pranešti apie piktnaudžiavimą Sužinoti daugiau